Duman ve Koku Giderici Sistemleri Kurulum | Fiyatı

Baca Havalandırma Sistemi Ne İşe Yarar?
Baca Havalandırma Sistemleri Kurulum | Fiyatları
fan ve motor havalandırma sistemleri
Fan ve Motor Havalandırma Sistemleri | Fiyatları
duman ve koku giderici sistemleri

Duman ve Koku Giderici Sistemleri Nedir?

Üretimi ve imalat yapılan ortamlarda çıkan duman, koku ve pis havanın temizlenmesi için kurulan sistemlere duman ve koku giderici sistemleri denmektedir.  

Üretim yaparken ortaya çıkan yağ dumanları ve istenmeyen kokular makineleri, ürünleri, çevreyi ve en önemlisi de çalışanların sağlıklarını etkilemektedir. İşte bu nedenle hayattaki en önemli şey olan sağlığımız için bu sistemlere ihtiyaç bulunmaktadır.

Duman ve koku giderici sistemleri yanında daha birçok ürün hizmeti de firmamız sağlamaktadır. Toz toplama sistemleri hakkında bilgi edinmek için Toz Toplama Havalandırma Sistemleri yazımıza bakabilirsiniz.

Havalandırma, Bilgi ve Teklif İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin

 

Duman ve Koku Giderici Sistemleri

Duman ve Koku Giderici Sistemleri Avantajları?

Aktif elektrostatik filtreli cihazımız, temiz hava santralleri ile klasik yağ dumanı filtrelerine nazaran bakım ve elektrik maliyetleri konusunda çok avantajlı olup, filtre komponentleri yıkanıp temizlenmesi sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı bulunmaktadır.

Kullanmakta olduğunuz havalandırma sisteminize de monte edilme özelliği bulunmaktadır. Aktif etmek için elektriğe bağlayarak, start butonuna basmanız yeterlidir.

Duman ve Koku Giderici Havalandırma Sistemi Nerelerde Kullanılır? 

Sanayi presleri makineleri, enjeksiyon makineleri, dijital baskı merkezleri, tüm sanayi makineleri, kaynak makineleri, matbaalarda, laboratuvarlar, mutfaklar, mangallar yanan ocaklar, yemek salonları, sigara odaları, cafeler ve WC (tuvalet) gibi birçok alanda bu sistemi kullanabilirsiniz. 

Aktif Elektrostatik Filtreli Hava Temizleme Cihazı Ne Kadar Etkilidir?

Aktif elektrostatik filtreli hava temizleme cihazlarımız duman ve kokunun yayıldığı her alandan ve ortamda kullanılabilir. Cihazımız; solvent, tavuk, et, kükürt, balık, çöp ve WC gibi yerlerde oluşan partüküllerin yani pis kokuların giderilmesinde %99 başarılı sonuç sağlamaktadır. 

Duman ve Koku Giderici Sistemi Nasıl Üretilmektedir?

İstanbul fabrikamızda imal edilen cihazımız ihtiyaçlarınıza göre metal filtre,  panel filtre, elektrostatik filtre, ozon filtre ve aktif karbon filtre son teknolojik ürünler ile üretilmektedir. Duman ve koku giderici sistemlerimiz CE, ISO 9001, ICSF ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgelerine sahiptir. 

Duman ve koku giderici cihazı aktif elektrostatik filtreli hava temizleme sayesinde mekandaki hava kirliliğini harika bir şekilde çözmektedir. Ayrıca bu hava temizleme cihazını mekanlarınızın mimari dekorasyonuna, dokusuna uygun tasarlayarak imal edip kurulum yapıyoruz. 

duman ve koku giderici Duman ve Koku Giderici Sistemi, Cihazı, Kurulum ve Montaj Fiyatları?

Son teknolojik ürünleri ucuza mal ederek, kaliteli hizmet sunmaktayız. Uzman ekibimiz ile hızlı kurulum yaparak, en sağlam ve en güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz. En sonki ileri teknoloji olan duman ve koku giderici sistemlerini kuruyoruz.

  • Ücretsiz keşif sunuyoruz.
  • Proje çizimi yapıyoruz.
  • Her tür havalandırma ürün imalatı yapıyoruz.
  • Uzman ekibimizle kurulum ve montaj yapıyoruz.
  • Danışmanlık hizmeti veriyoruz.
  • Havalandırma sistemleri ile cihazların bakımlarını yapıyoruz.

Fiyatlandırma kurulum yapılacak alana göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle cihazlar ve ürünler hakkında daha detaylı bilgi ile kurulum, montaj ve en uygun fiyatları öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Comments are closed.