İklimlendirme Isıtma ve Soğutma Sistemleri | Fiyatı

Havalandırma Kanalı Sistemleri
Havalandırma Kanalı Sistemleri Kurulum | Fiyatları
menfez ve panjur havalandırma
Menfez ve Panjur Havalandırma Sistemleri | Fiyatı
İklimlendirme ısıtma ve Soğutma Sistemleri

İklimlendirme Isıtma ve Soğutma Sistemleri?

İklimlendirme ısıtma ve soğutma sistemleri için firmamız en kaliteli ve son teknolojik ürünleri üreterek, sizlerin hizmetine sunmaktadır.  

Spor kompleksleri, oteller, hastaneler, yönetim binaları, okul binaları, ofis binaları, endüstriyel tesisler, iş merkezleri, toplu konutlar, alış veriş merkezleri, spor kompleksleri, sığınaklar, eğlence merkezleri, mağazalar, dükkanlar, konferans salonları, üniversiteler, apartmanlar ve dershaneler gibi birçok yapılara iklimlendirme ısıtma ve soğutma projeleri için keşif, kurulum ve uygulama işleri firmamızın hizmetlerindendir.

Havalandırma kanalı çok öneli bir konu olduğunu biliyor musunuz? Havalandırma Kanalı Sistemleri Kurulum yazıma bakarak öğrenebilirsiniz.

Havalandırma, Bilgi ve Teklif İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin

 

İklimlendirme ısıtma ve Soğutma Sistemleri

İklimlendirme Isıtma ve Soğutma Sistemleri?

1 – İklimlendirme Sistemleri?

Ortamların homojen bir hava dengesine sahip olması genel sağlık açısından önemlidir. Bunun için nem seviyesini ayarlayan ve her mevsim etkisini gösteren iklimlendirme sistemleri entegre edilebilir.

Son derece geniş alanda uygulanan yöntemler artık hedeflenen sonuçları almak adına da biçilmiş kaftandır.İklimlendirme ile ilgili ilk olarak keşif çalışmaları gerçekleşmelidir. Bunun için profesyonel ekibimiz hemen yola çıkacaktır.

Çok daha düşük enerjiyle üst düzey tasarruf elde edeceğiniz projeler hayata geçirilecektir. Kullanılacak malzemeler ve nasıl planlanması gerektiği gibi detaylarda uzmanlar tarafından tespit edilecektir. Böylece sadece bir dönem değil, tam 12 ay boyunca istenilen iklim koşulları sağlanacaktır.

İklimlendirme ısıtma ve Soğutma Sistemleri

2 – Isıtma Sistemleri?

Isıtma sistemleri, işletmemiz hem ısıtma hem de maddi anlamda kazanç elde etmeye yönelik ideal çözümlerin mihenk taşıdır. Isınmak kış günlerinde en çok önem verilen durumlardan biridir.

Ancak bunu gerçekleştirirken enerjiden de tasarruf etmek ön plana çıkacaktır.Merkezi, yerden ısıtma gibi tüm sistemleri artık sizlere doğru projeyle uyguladığımızı ve yıllar boyu sorunsuz bir şekilde kullanmayı garanti ettiğimizi de söylemeliyiz.

Normal bir ısınma metodunda alt kattakiler ile üst kattakilerin ısınması için harcadığı enerji miktarlarında ciddi bir farklılık ortaya çıkmaktadır. Ancak merkezi sistem ısının her yere aynı seviyede ulaşması demektir. Fakat bunun plan ve projesinin doğru uygulanması da işin püf noktasıdır.

Isıtma sistemleri iki ana başlıkta şöyledir;

a – Merkezi ısıtma sistemleri: Soğuk iklimlerde özel bina ve apartman ve de kamu binalarında kullanılmaktadır. Bu sistem, kullanılacak su, hava yada buharı ısıtmak için merkezi kazanda ısıtılmış sıvının dağıtımı için boru veya tesisatı yoluyla mekana gönderen radyatörleri içermektedir.

Radyatör,  ısıyı ortama taşıma yoluyla ileten bir ısı eşanjörü olmaktadır. Radyatörler duvarlara monte edilmektedir. Kullanılmadan özel boruların zemin altına gömülmesiyle zeminden ısıtma yapılan merkezi ısıtma tesisatları da bulunmaktadır.

b – Lokal ısıtma sistemleri: Merkezi ısıtma ile çalışma düzeni aynı olmaktadır. Buradaki fark kullanıcılar binalarını (dairelerini) merkezi sistemden hariç bireysel yani şahsi olarak ısıtmayı sağlarlar.

Bu sistemde sıcak sulu ısıtma sistemleri olarak kullanılmaktadır. Isıtma sistemi için kullanıcılar kombi veya kat kaloriferi adı verilen cihazları kullanırlar. Bunlar da küçük kapasiteli ve kompakt cihazlardır. 

İklimlendirme ısıtma ve Soğutma Sistemleri

3 – Soğutma Sistemleri?

Endüstriyel alanda bir işletmeniz varsa soğutma sistemlerine gerek duyabilirsiniz. Bunun için beklentileri karşılayan son teknoloji ve üstün kalite arayışında da olmalısınız. Şok üniteleri, soğuk iklimlendirme ekipmanları ve daha pek çok ürünü artık tek tıkla elde edebilmek imkansız değil.

Sektöründe müşterilerin taleplerine kısa sürede yanıt veren ve soğutma sistemleri denilince akla ilk gelen firmamızla yola koyulabilirsiniz. Senelerden bugüne kadar uzanan geniş yelpaze ile sizlere ne gibi değerler kattığımızı da bizzat görebilirsiniz. Kullanımı oldukça rağbet gören su kuleleri ve chiller model üretimlerine dair de sürekli yenilenen ürün gamımıza bakabilirsiniz.

Soğutucu iklimlendirme cihazları özellikle cihaz tarafından işlenen havanın nemini azaltmaktadır. Soğuk, buharlaştırıcı boruları işlenen havadan aldığı su buharını yoğunlaştırarak suyu bir kanala göndermektedir. Daha sonra bu su buharını soğutulan yerden alır ve bağıl nem oranını düşürür.

İnsan için en sağlıklı terleme doğal terleme ve buharlaşma sağlamak için daha kuru hava oluşturup, konfor arttırılmalıdır. Bu yüzden insanın rahatlığı için klima, yaşanılan yerde, %40-60 bağıl nem sağlamak için üretilmiştir.

İklimlendirme ısıtma ve Soğutma Sistemleri
İklimlendirme Isıtma ve Soğutma Sistemleri Kurulum ve Montaj Fiyatları?

Son teknolojik ürünleri ucuza mal ederek, kaliteli hizmet sunmaktayız. Uzman ekibimiz ile hızlı kurulum yaparak, en sağlam ve en güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz. En ileri teknoloji ile sizlere en iyi iklimlendirme, ısıtma ve soğutma sistemlerinin hizmetini sunuyoruz. 

  • Ücretsiz keşif sunuyoruz.
  • Proje çizimi yapıyoruz.
  • Proje yönetimi yapıyoruz.
  • Havalandırma firması olarak danışmanlık yapıyoruz.
  • Havalandırma ürün imalatı yapıyoruz.
  • Uzman ekibimizle kurulum ve montaj yapıyoruz.
  • Havalandırma sistemleri ile cihazların bakımlarını yapıyoruz.

Fiyatlandırma kurulum yapılacak alana göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle cihazlar ve ürünler hakkında daha detaylı bilgi ile kurulum, montaj ve en uygun fiyatları öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

 

Comments are closed.