Bursa Havalandırma Sistemleri Kurulum | Fiyatları

Bursa Havalandırma Sistemleri

Bursa havalandırma sistemleri otopark, fabrika, sığınak ve işyeri toz toplama, menfez, fan baca, davlumbaz, hava kanalı, imalat, tamir ve bakım hizmetlerini en iyi şekilde sunuyoruz.

Havalandırma sistemleri mekanda oluşan kirli, virüslü, bakterili ve partiküllü havayı filtreleyerek ve dezenfekte ederek dışarıya atan ve yine aynı şekilde içeriye dışarıdaki havayı filtreleyip dezenfekte ederek temizlenen taze havayı sağlayan sistemlerdir.

Koronavirüs (Covid-19) tüm dünyayı etkisi altına aldığı şu günlerde temiz havanın önemi her zamankinden çok ama çok büyük olmaktadır. Her ne kadar maske ve mesafe kurallarına uyulsa da özellikle kapalı alanlarda çalışan bireylerin hem sağlığı hem de verimli çalışmaları için en iyi filtreli ve dezenfekte sağlayan Bursa havalandırma sistemi kullanılmalıdır.

Kapalı ortamların taze hava almasını sağlayan araçlara ve uygulamalara havalandırma denmektedir. Bu sistemler sayesinde birçok mekan ve işyeri temiz havaya kavuşmaktadır. Sizde bu sistemlere sahip olarak mekanlarınızı temiz havaya kavuşturup konforlu ortamlar sağlayabilirsiniz.

Bursa havalandırma firmamız, merkezi havalandırma sistemleri tasarım, projelendirme ve uygulama hizmetleri sunmaktadır. 20 yılı aşkın tecrübemizle, uzman ve profesyonel ekibimizle güvenilir, kaliteli, garantili ve profesyonel çözümler üretiyoruz.

Bursa havalandırma; proje çizimi, yönetimi ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ücretsiz keşif imkanı sunuyoruz. Alanında uzman teknik ekibimizle en iyi kalitede havalandırma sistemi hizmeti veriyoruz.

Bursa Havalandırma, Bilgi ve Teklif İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin

 

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında havalandırmacı olarak hizmet veren firmamız geniş servis ağı ile havalandırma firmaları arasında en iyi havalandırma sistemleri hizmeti yanında havalandırma ustası, havalandırma tamircisi ve ayrıca havalandırma servisi hizmetlerini de sunmaktadır.

Tüm havalandırma sistemleri ile havalandırma tesisatı ve cihazları birinci sınıf yerli üretim imalatımız olarak, ileri teknolojik kalitededir.

Ayrıca İklimlendirme, Hava Kanalı, Davlumbaz, Havalandırma Baca ve Boruları, Vrf, Klima, Merkezi Havalandırma, Hava Perdesi, Mekanik ve Sıhhi Tesisat hizmetleri veriyoruz.

Havalandırma Sistemi Fiyatları Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bursa havalandırma sistemi, tesisatı, ürünleri ve cihazları satın alacaklar öncelikle uygulama yapacak firmanın;

 • Havalandırma firmasının nitelikli, işin ehli ve uzman ekiplere sahip olmasına,
 • Ayrıca işi yaparken mimari estetiğe ve yapıya özen göstermeli,
 • Daha sonra çalışacak ekibin ekipman, ürün ve malzemelerinin kalitesine,
 • Kirleticileri seyreltebilmesi ve pis kokuları giderebilmesine,
 • Virüs ve bakterileri yok edebilen dezenfekte özelliği olup olmamasına,
 • Kullanılacak sistemin ve cihazların garanti şartlarına,
 • Havalandırma işini yapacak firmanın yaptığı işin arkasında durmasına,
 • Havalandırma sistemi teslim edildikten sonra bir sorun karşısında teknik servis hizmeti sağlaması gibi önemli ayrıntılar sorgulanmalıdır.

Ayrıca firmamız Bursa Sanayi Bölgesi havalandırma, Bursa Organize Sanayi Bölgesi havalandırma hizmeti. Daha sonra birçok bölgede Bursa havalandırma servisi olarak hizmet vermektedir.

Bursa havalandırma firması olarak bu mekanların her türlü havalandırma sistemiyle ilgili arıza, tamir, bakım, onarım, kurulum ve montaj servislerimizle ilgili bizimle iletişime geçerek, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bursa Havalandırma Sistemi Hizmetlerimiz?

Havalandırma kanalları, hazır flanşlı havalandırma kanalı, alüminyum hava kanal sistemi, flexible hava kanal sistemi ve spiro yuvarlak hava kanal sistemi şeklinde dört grupta sınıflandırılmaktadır. Bunun yanında;

 • Havalandırma bacası, havalandırma borusu, havalandırma kanalı,
 • Esnek hava kanalı hortum,
 • Spiral havalandırma borusu,
 • Spiro kanal, spiro boru, spiro hava kanalı,
 • Paslanmaz baca, paslanmaz çelik baca,
 • Davlumbaz baca,
 • DKP siyah kanal,
 • DKP mutfak kanal,
 • Kare kanal, yuvarlak kanal,
 • Kanallı klima baks,
 • Yer konvektörleri,
 • Plenum kutuları,

Bursa hava filtresi çeşitleri;

Jet plus filtre, karbon filtre, sulu baca filtre, baca filtre, elektrostatik filtre, toz filtre, kaba filtresi, ultraviyole filtre, otomatik yıkamalı filtre, aktif karbon filtre, davlumbaz filtre, aspiratör filtre, şaşırtmalı filtre ve ağ filtresi, siklon filtre, klima santrali filtreleri.

Bursa havalandırma menfezi çeşitleri,

Menfez, menfez kutusu, flex boru, branda flex, akrobat kol flex. Panjur, dış cephe panjuru, iç ortam panjuru, damper, yangın damperi, hava damperi.

Aspiratörler ve Fanlar

Fan çeşitleri;

Bursa havalandırma fanı, jet fan, aksiyel fan, radyal fan, salyangoz fan, fanlar ve fan çeşitleri gibi en iyi fanları sunuyoruz.

Aspiratör çeşitleri;

Aspiratör, vantilatör, hücreli aspiratör, kanal tipi, mutfak aspiratörü, aspiratör borusu, baca aspiratörü, anemastat.

Bursa davlumbaz sistemleri çeşitleri;

Sıcak işlem, soğuk işlem, kabin altı, ada davlumbaz, dikey davlumbaz ve ayrıca kanalsız davlumbaz.

Çöp şutu, bacasız ızgara çeşitleri ve izolasyon sac kaplama gibi ayrıca birçok ürünü Bursa havalandırma firması olarak birinci kalitede imal ederek sunmaktayız.

Bursa Fabrika, Otopark, Sığınak ve İşyeri Havalandırma Sistemi Yalıtım?

Bursa havalandırma servisi olarak; fabrika, kapalı otopark ve sığınak gibi vb. alanlara sahip bina ve işyerleri için hijyenik ve uygun temiz hava salınımı sağlamak için kaliteli ve kalıcı çözümler üreterek en iyi havalandırma sistemlerini kuruyoruz.

Isı yalıtım kaplama ve kauçuk izolasyonu kurulumu ile taze temiz hava sirkülasyonu sağlayan sistemleri uyguluyoruz.

Bursa sığınak havalandırma sistemi:

Isıtma ve soğutma işlemi için hava kanalının yalıtımı kaliteli ve özenle yapılması şarttır. Mekan sahibi özellikle sıcak yalıtım malzemelerine çok dikkat etmelidir. Bu yüzden en iyi verim alınabilmesi için hava yalıtımında taşyünü ve camyünü kullanılmaktadır.

Bursa fabrika havalandırma sistemi:

Duman, yağ kirliliği, pis hava, kötü koku, virüs, bakteri, toz ve zararlı partiküllerden kurtulmak için filtreli ve dezenfektasyonu en kaliteli hava kanalları, bacaları ve toz toplama sistemi kurulması gerekmektedir.

Bursa otopark havalandırma sistemi:

Arabaların egzozlarından çıkan zararlı gaz ve dumanların kapalı otopark içerisinden dışarıya atılması için gerekli jet fanları kurulması ve ortama temiz hava salınması zorunludur.

Bursa davlumbaz sistemi:

Baca ustası ve davlumbaz tamircisi arayanlara kısa sürede ulaşıyoruz. Ayrıca montaj, sıfır baca kurulumu, sulu sistem, filtreli, belgeli baca, davlumbaz ve doğalgaz bacası hizmetleri veriyoruz.

Bursa lokal havalandırma;

Bina, apartman, ev, daire, ofis ve işyerlerine baca davlumbaz sistemlerini kuruyoruz. Bursa davlumbazcı olarak, ayrıca özel ölçülü mutfak davlumbazı, paslanmaz davlumbaz ve filtreli davlumbaz çeşitleri imalatı yapıyoruz.

Bursa havalandırmacı firması olarak; havalandırma tamircisi, havalandırma ustası ve havalandırma tesisatçısı arıyorsanız biz hazırız. Ayrıca baca temizleme, paslanmaz baca, fan ve davlumbaz baca tamiri yapıyoruz.

Daha sonra plaza, kapalı yüzme havuzu, çiftlik, otel, atölye, depo, laboratuvar, garaj, ofis, kaynakhane, boyahane, üniversite, ofis, marangoz, jeneratör odası, mağaza, okul, avm (alışveriş merkezi), lokanta, kafe (cafe), restoran (restaurant) ve yemekhane gibi birçok bina ve işyerlerine en iyi havalandırma sistemlerini kuruyoruz.

Diğer Havalandırma Sistemi Hizmetlerimiz? 

Bursa baca sistemleri firması yetkili servisi olarak; baca ustası ve davlumbaz tamircisi arayanlar için birçok hizmeti veriyoruz. Örneğin; baca montajı, sıfır baca kurulumu, sulu sistem, filtreli, belgeli baca, davlumbaz ve doğalgaz bacası.

Firmamız 20 yılı aşkın tecrübe ile havalandırma firmaları arasında, kaliteli ürünlerle piyasada öncü firmalardanız. Ayrıca müşteri memnuniyeti prensibi ilkesini benimsemektedir.

Özel ölçülü mutfak davlumbazı, her türlü davlumbaz imalatı, paslanmaz davlumbaz ve filtreli davlumbaz çeşitlerini hazırlıyoruz.

Davlumbaz, mekanik tesisat, fan, panjur, menfez, kurulum, montaj, ürün ile ayrıca tamir ve bakım fiyatları. Son olarak Bursa havalandırma sistemi fiyatları için bizimle iletişime geçin.

TEKLİF ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Sosyal Medyada Biz 

Facebook: hdmhavalandirma

Twitter: @hdmhavalandirma

Pinterest: hdmhavalandırma

Mail: bilgi@hdmhavalandirma.com