Firmamız 2001 yılında hizmet vermeye aktif olarak başlamıştır. Hizmete başladığımız günden bugüne kadar; havalandırma, ısıtma, soğutma, iklimlendirme ve toz toplama sektöründeki uygulamaları, gelişmeleri sürekli takip ederek kendini yenileyen ve hizmet verilen müşteri memnuniyetinin onurunu yaşamaktayız.

Havalandırma firmaları arasında en iyi firma olarak ve 18 yıllık bir tecrübe ile havalandırma, mekanik, iklimlendirme, imalat, montaj ve tasarım konusunda uzmanlaşan ekibimizle beraber, en son teknoloji ile durmadan hızlı ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

HDM havalandırma firması olarak; ofis, otopark, sığınak, fabrika, atölye, iş yeri, lokanta, restoran, yemekhane, imalathane, mutfak, otel, laboratuvar, spor salonu havalandırma alanlarında sınırsız, kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. 

Filtreleme, iklimlendirme, ısıtma, soğutma, toz toplama ve baca sistemleri ile endüstriyel havalandırma ve havalandırma kanalı sektörlerinde de uzman ekibimiz ile hizmet veren dev bir firmayız.

Tüm bu hizmetlerin yanında çok geniş bir sahada mekanik tesisat, mekanik tasarım, projelendirme, uygulama, proje yönetimi ve danışmanlık hizmetlerini de vermekteyiz.

 MİSYONUMUZ

Firmamız kaliteyi sadece İstanbul ilinde değil Türkiye’nin dört bir tarafında kişisel ve endüstriyel ve benzeri kullanım amacıyla, merkezi ve lokal olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ihtiyaçlarını gözeterek havalandırma, iklimlendirme, ısıtma ve soğutma tesisatının hava bacaları, panelleri, menfezleri, hava kanalları ve havalandırma santrallerini sağlamlık, yangın emniyeti ile nemden korunması, gürültü, sağlık kurallarına özen göstererek ve bizden beklenilen hususları yerine getirecek şekilde planlayıp en uygun ve ekonomik tesisi kurarak, sektörde ilk sıraya yükselen firmadır. 

  • Endüstri tesisi, konut, otel, fabrika, hastane, lokanta, spor salonu, laboratuvar, rezidans ve eğitim kurumu gibi her türlü faaliyet alanında,
  • En son teknoloji ile çalışmak,
  • Uluslararası standartlara uygun çalışmak,
  • Mekanik mühendisliği en üst seviyede sunmak,
  • Son olarak Türkiye’de öncü firma olarak, kurumsal değerlerde ilk sırada yer almaktır.

VİZYONUMUZ

HDM Havalandırma firması olarak müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, kaliteli ve ekonomik olan tesisleri kurmak, ısıtma, soğutma, havalandırma ve iklimlendirme sektöründeki en yeni teknolojik gelişmeleri müşterilerimize sunarak, kaliteli, hızlı ve evrensel standartlarda uzmanlaşmış ekibimizle sorumluluktan ödün vermeden insan sağlığını ve müşteri memnuniyetini hedefleyerek, yolumuza durmadan büyüyerek devam etmektir…