Elektrostatik Baca Filtre Sistemi Kurulum | Fiyatları

Elektrostatik Baca Filtre Sistemi Nedir?

Pis havanın emilimi ile filtreden geçen havadaki tüm partiküller yüksek voltajda elektrik ile yüklenmektedir ve daha sonra arkasından gelen toplayıcı bölümü de yüklenen bu partiküllerin içinden havayı; yağ, koku, is ve duman gibi zararlı ve kirletici partiküllerden ayrıştırma işlemine Elektrostatik Baca Filtre Sistemi denir.

Elektrostatik baca filtre havalandırma sistemlerini birçok kurum ve kuruluşlarda kullanılmaktadır. Türk Standartları Enstitüsüne (TSE) uygundur.

Baca ve havalandırma kanalı sistemlerimiz hakkında bilgi edinmek için Baca Havalandırma Sistemleri Kurulum ile Havalandırma Kanalı Sistemleri Kurulum yazılarımıza bakabilirsiniz. Elektrostatik filtre sistemleri sayesinde en iyi baca sistemlerine sahip olabilirsiniz. 

Havalandırma, Bilgi ve Teklif İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin

 

Elektrostatik Baca Filtre Sistemi Bölümleri?

Her sistemin ve cihazın bir çalışma prensibi ve bölümleri bulunmaktadır. Burada da Elektrostatik filtre sistemi bölümleri nelermiş bakalım:

  • Alüminyum ağ ilk filtre
  • Alüminyum ağ son filtre
  • Emaye kaplı çelik kasa
  • İyonizasyon bölümü
  • Elektrostatik toplama hücresi
  • Kayış kasnak fan
  • Güç kaynağı

Elektrostatik Baca Filtre Sistemi

 

Elektrostatik Baca Filtre Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Cafelerde, lokantalarda, otellerde, yemekhanelerde, işletmelerde ve restoran gibi yemek kokuları ve doğalgaz gibi yakıt kokuları bulunan tüm bina ve iş yerlerinde kullanılmaktadır.

Filtreli havalandırma sistemleri insan sağlığı ve temiz hava solunumu ve de en önemlisi rahat çalışma ortamları için büyük öneme sahip olduğunu de belirtelim. 

Elektrostatik Baca Filtre Sistemi

Elektrostatik Büyük Filtre Özellikleri (ESP) Nelerdir?

Kolay kurulum ve devreye sokma, DHM havalandırma elektrostatik filtreler ve modüller halinde üretilerek kazan dairelerine gönderilir.

Düşük servis maliyeti, torba değiştirme sorunu yok, torba ve ıslak filtre teknolojilerine kıyasla, bakım onarım maliyetleri %65 kadara yakın daha azdır.

Düşük işletme maliyeti, ıslak filtrede gerekli olan çökeltme havuzu, kostik ve su tüketimi gerekmemektedir.

Düşük elektrik tüketimi, baca fanının güç tüketimi, torba filtresinden %55 kadara yakın daha azdır.

Yüksek performans, PLC kontrollü otomasyonla, yüksek performans ve verimlilikle çalışmaktadır. Torba delme sorunu yoktur. Plansız ani durma riski de oldukça düşük bir ihtimaldir.

Elektrostatik Baca Filtre Sistemi

Elektrostatik Baca Filtre Sistemleri Kurulum Fiyatları?

İleri teknolojik ürünleri ucuza mal ederek, kaliteli hizmet sunmaktayız. Uzman ekibimiz ile hızlı kurulum yaparak, en sağlam ve en güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz. Ücretsiz keşif, proje çizimi ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Elektrostatik filtreli bacaları, paslanmaz baca, çelik bacalı veya galvanizli olarak ya da sizlerin isteği doğrultusunda tüm baca sistemlerini imal edip dumansız baca sistemi montajını kaliteli ve sağlam yapmaktayız. 

Fiyatlandırma kurulum yapılacak alana göre değişiklik göstermektedir. Kurulum, montaj, tesisat ve ürünlerimiz ile elektrostatik baca filtre sistemi fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

TEKLİF ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN