Baca Havalandırma Sistemleri Kurulum | Fiyatları

Baca Havalandırma Sistemleri Nedir?

Mekandaki havanın emilimi ile ortama temiz hava vermesi için kurulan havalandırma sistemine baca havalandırma sistemleri denmektedir. Kapalı alanlarda çalışanlar için kullanılması hayati öneme sahip olan sistemlerdir.

Kaynaktan, tek duvarlı ya da çift duvarlı, esnek paslanmaz çelik sistemleri endüstriyel uygulamalar için çok işlevli basınç egzoz sistemleri seramik baca astarları ile mükemmel simbiyoz ile modern ısıtma ve egzoz tekniği mükemmel bir çözüm sağlar.

Yeni binalara, yenileme ve güçlendirme projelerine paslanmaz çelik bacalar monte edilebilir. Çelik bacalar esnek bir şekilde monte edilebilir, ağırlık olarak çok hafiftir ve bir temele ihtiyaç duymazlar. 

Bu nedenle, baca sistemine çok az yer olduğu zaman uygundurlar. Çelik bacaları, konutların yanı sıra konut binalarına da uygundur ve sıklıkla yeni inşa, güçlendirme ve yenileme Projelerinde kullanılır.

Baca havalandırma sistemleri için Baca Havalandırma Sistemleri Kurulum yazımıza bakarak daha geniş ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

En kaliteli en kaliteli ürünleri, seçkin bir mühendislik ve mükemmel hizmet veriyoruz. Kısacası, müşterilerimiz için benzersiz bir deneyim tüm dünyada müşterilerine. Tüm ürünlerimiz Avrupa ve yerel standartlara göre onaylanmıştır.

Havalandırma, Bilgi ve Teklif İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin

 

Baca Havalandırma Sistemleri

Baca Havalandırma Sistemleri Neden Kullanılır?

Baca havalandırma sistemleri kapalı ortamların daha temiz hava ile almasını sağlayarak sağlıklı ortamlar hazırlamaktadır. İnsan sağlığı açısından kapalı mekanlarda çalışanların herhangi bir olumsuz kötü hava durumlarından etkilenmemesi için çok büyük öneme sahiptir. 

Havalandırma kanalı sistemleri hakkında daha geniş bilgi almak için Havalandırma Kanalı Sistemleri Kurulum yazımıza bakabilirsiniz.

Baca Havalandırma Sistemi Ne İşe Yarar?

  • Ortamın temiz havada kalmasını sağlar,
  • Yangın ve patlama (doğalgaz) durumlarını ortadan kaldırır,
  • Pis kokuları giderir,
  • Zehirlenmeyi önler,
  • Temiz hava akımı sağlayarak, kaliteli ile sağlıklı çalışma ortamı hazırlar.

Baca Havalandırma Sistemi Nerelerde Kullanılır?

Ofislerde, otoparklarda, sığınaklarda, fabrikalarda, atölyelerde, iş yerlerinde, lokantalarda, restoranlarda, yemekhanelerde, imalathanelerde, hastanelerde, okullarda, dershanelerde, üniversitelerde, yurtlarda, havuzlarda, konferans salonlarında, laboratuvarlarda, otellerde, çiftliklerde, kafelerde, boyahanelerde, kaynakhanelerde, olimpik havuzlarda, binalarda, kazan dairelerinde, konser salonlarında, marangozlarda, AVM’lerde, toplantı salonlarında, jeneratör odalarında, sinema salonlarında, tiyatro salonlarında, mağazalarda, mutfaklarda, ve spor salonlarında kullanılmaktadır.

Baca Havalandırma Sistemi,

Uzman Ekibimizin Baca Havalandırma Sistemleri Hakkındaki Bilgilendirmesi? 

Bazı baca havalandırma sistemleri yeterli basıncı oluşturamayacak kadar kısa oldukları için veya basınç oluşumunu engelleyecek derecede uzun ve yatay şekilli olduklarından tam anlamıyla hava akımı görevini sağlayamamaktadır. Bu nedenle değişik özellikte baca fanı sistemleri kullanılması gereklidir.

Baca sistemi tek cidarlı baca ve çift cidarlı baca olmak üzere ikiye ayrılır. İmalatı kaynaklı olarak ve İstanbul’da da İGDAŞ şartnamesine uygun baca üretimi yapılmaktadır.

1 – Çift Cidarlı Baca Sistemi

Bina dışında kurulan bu sistem kendini taşıyan ve konstrüksiyon yardımı ile taşınan bacalarda kullanılmaktadır. Özel işlemden geçirilerek üretilen bu ürün; paslanmaz çelik ya da alüminyum dış cidar özelliğine sahiptir.

TIG Kaynak ile minimum korozyon sağlanmaktadır. Bu da sızdırmaya karşı güvenilir ve güzel görünüme sahip yapmaktadır. Montaj yapılacak mekanların bacaya ayrılmamış bağımsız şaft alanları yok ise çift cidarlı yapılması zorunludur.

2 – Tek Cidarlı Baca Sistemi

Bina içerisinde bulunan baca gazı sıcaklığını minimize ederek, düşük yakma işlemi gören sistemlerdir. Paslanmaz çelik ve argon kaynak kullanılarak imal edilmektedir.

Düşey yükü karşılayacak ara taşıyıcılar sayesinde bacaların rijitliğini sağlayan ara mesafelerle duvar tipi tutucu kelepçeler kullanılarak, sağlam kurulum yapılmaktadır. Montajı da gayet kolaydır. Tek cidarlı da da bacaya ayrılmış bağımsız baca var ise tek cidarlı montaj yapılır.

Baca Havalandırma Sistemi

Paslanmaz Çelik Bacalar

Wierer aralığı ve esteti­ği göz önüne alarak, her kurum ve kuruluşlara göre istenilen şekilde mükemmel çözümler sunmaktadır.

Östenitik paslanmaz çelik ve bakır gibi malzemeleri dış yüzeyi için kullanılmaktadır. Parlak ve yarı parlak, doğ­al veya saten, elektrolitik tonları bulunmaktadır. Bronz, altın, kırmızı, mavi ve yeşil boyalı veya RAL herhangi bir renkte olabilir.

Uzman Ekibimizin Baca Havalandırma

Baca Havalandırma Sistemi, Kurulum ve Montaj Fiyatları?

Son teknolojik ürünleri ucuza mal ederek, kaliteli hizmet sunmaktayız. Uzman ekibimiz ile hızlı kurulum yaparak, en sağlam ve en güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz. Bacalarınızın bakımını, onarımı ve tamirini de sağlıyoruz. 

  • Ücretsiz keşif sunuyoruz.
  • Proje çizimi yapıyoruz.
  • Havalandırma ürün imalatı yapıyoruz.
  • Uzman ekibimizle kurulum ve montaj yapıyoruz.
  • Havalandırma sistemleri ile cihazların bakımlarını yapıyoruz.

Fiyatlandırma kurulum yapılacak alana göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle cihazlar ve ürünler hakkında daha detaylı bilgi ile kurulum, montaj ve en uygun fiyatları öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Baca havalandırma sitemi fiyatı, baca havalandırma sitemi kurulum fiyatı ve montaj fiyatı, baca boru fiyatı ve baca fiyatları hakkında bilgi edinmek için,

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN