Ataşehir Havalandırma Şirketi

ataşehir havalandırma firmaları

Ataşehir havalandırma şirketi sektördeki uzun yılları boyunca, müşterilerine yüksek kaliteli havalandırma çözümleri sunmuştur. İster bir ev sahibi, ister bir işletme sahibi olun, havalandırma sistemlerinizin sağlıklı, verimli ve güvenli olması için uygun bakımı yapılması önemlidir.

Faaliyet Alanlarımız

Ofis, otopark, sığınak, fabrika, atölye, iş yeri, lokanta, restoran, yemekhane, imalathane, hastane, okul, dershane, üniversite, yurt, havuz, konferans salonu, laboratuvar, otel, çiftlik, kafe, boyahane, kaynakhane, olimpik havuz, bina, kazan dairesi, konser salonu, mağaza, marangoz, avm, toplantı salonu, jeneratör odası, sinema salonu, tiyatro salonu, mutfak, otel, laboratuvar ve spor salonu havalandırma alanlarında kaliteli, hızlı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Çiftlik Havalandırma Sistemleri

Çiftlik Havalandırma Sistemleri

Firmamız, çiftlik havalandırma sistemleri ve mekanik tesisatı, cihazları en iyi ekipmanlar ile mühendislerimiz ve teknik personelimizle kuruyoruz.

Daha Fazla Bilgi
Endüstriyel Mutfak Havalandırma Sistemleri

Endüstriyel Mutfak Havalandırma Sistemleri

Firmamız, endüstriyel mutfak havalandırma sistemleri ve mekanik tesisat alanında uzun yıllar hizmet vermiş ve alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile hizmet verir.

Daha Fazla Bilgi
Otopark Havalandırma Sistemleri

Otopark Havalandırma Sistemleri

Firmamız, otopark havalandırma sistemleri ve mekanik tesisat alanında uzun yıllar hizmet vermiş ve alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile bir çok projeye imza atmıştır.

Daha Fazla Bilgi
Ofis Havalandırma Sistemleri

Ofis Havalandırma Sistemleri

Firmamız, ofis havalandırma sistemleri ve mekanik tesisat alanında uzun yıllar hizmet vermiş ekiplerimiz ile destek sunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi
İmalathane Havalandırma Sistemleri

İmalathane Havalandırma Sistemleri

Firmamız, imalathane havalandırma sistemleri ve mekanik tesisat alanında uzun yıllar hizmet vermiş ve alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile hizmet vermektedir.

Daha Fazla Bilgi
Sığınak Havalandırma Sistemleri

Sığınak Havalandırma Sistemleri

Firmamız, sığınak havalandırma sistemleri ve mekanik tesisat alanında uzun yıllar hizmet vermiş ve alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile birçok faaliyet sunar.

Daha Fazla Bilgi
Kafe Havalandırma Sistemleri

Kafe Havalandırma Sistemleri

Firmamız, kafe havalandırma sistemleri için en iyi mekanik tesisatı ve cihazları alanında uzman ekiplerimizle birlikte en iyi cafe sistemini kurar.

Daha Fazla Bilgi
fabrika havalandırma sistemleri

Fabrika Havalandırma Sistemleri

Firmamız, fabrika havalandırma sistemleri ile fabrikalarda kimyasal, biyolojik, kömür ve doğalgaz vb. atık tozların temizlenmesini sağlıyor.

Daha Fazla Bilgi
Profesyonel Hizmet
+
Başarılı Taşıma
+
Uzman Personel
Taşıma Aracı
+
Kurumsal Müşteri
ataşehir havalandırma sitemleri firmaları

Ataşehir'de Isıtma Soğutma Sistemi

Bizim havalandırma şirketi olarak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için en kaliteli hizmeti sunmaya odaklanıyoruz. Yüksek kaliteli havalandırma sistemleri tasarlama, kurulum ve bakım konularında uzmanız. Müşterilerimize, bina veya evlerindeki havalandırma sistemlerinin doğru çalıştığından emin olmak için üstün kaliteli ürünler sunuyoruz.

Havalandırma sistemlerinin bakımı, ev ve işletmelerinizin konfor seviyelerini ve enerji verimliliğini artırmanın yanı sıra, sağlık problemlerine de yardımcı olur. Bu nedenle, Ataşehir havalandırma şirketi olarak müşterilerimize, havalandırma sistemlerinin bakımı için yıllık bir plan sunuyoruz

Ataşehir Havalandırma Firmaları Öncüsü

Müşterilerimize sunulan bu planın amacı, havalandırma sistemlerinin düzenli olarak bakımının yapılmasını sağlamak ve böylece sistemlerin en yüksek verimlilikle çalışmasını sağlamaktır. Yıllık bakım planımızda, hava filtresi değişimi, havalandırma kanallarının temizliği, motorların ve fanların temizlenmesi ve doğru çalışıp çalışmadıklarının kontrolü gibi işlemler yer almaktadır. Havalandırma sistemleri bakımı, aynı zamanda ev ve işletmelerinizde havanın kalitesini de artırır. Temiz hava akışı, havalandırma sisteminizin sağlıklı bir şekilde çalıştığının bir göstergesidir. Havalandırma sistemleri doğru çalışmadığında, havadaki nem ve toz seviyeleri artar ve bu da sağlık problemlerine neden olabilir.

  • What’s App Chat0507 830 08 58
  • E-postabilgi@hdmhavalandirma.com
  • Telefon0850 302 08 58

  Havalandırma Sistemleri

  Filtreleme, iklimlendirme, ısıtma, soğutma, toz toplama ve baca sistemleri ile endüstriyel havalandırma ve havalandırma kanalı sektörlerinde kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı İstanbul ve Türkiye geneli hizmet veriyoruz.

  Davlumbaz Havalandırma Sistemi, Cihazı, Kurulum ve Montaj Fiyatları?

  Davlumbaz Havalandırma

  Duman, is, buhar ve kirli kokuları hapsederek hava kanalları aracılığı ile dışarı atılmasını sağlayan bir kabin türlerine denmektedir.

  Daha Fazla Bilgi

  Toz Toplama Sistemleri

  Toz toplama havalandırma sistemleri, özellikle çalışma ortamındaki tozları mekandan tahliye etmek ve steril etmek için kullanılır.

  Daha Fazla Bilgi
  Tavukçu Fanı

  Tavukçu Fanı, Kümes, Çiftlik Fanı

  Kümes, barınak, ahır ve çiftlik tipi tavukçu fanı, sera fanları, klapeli fanlar, plastik fan, sera sirküle fanları fiyatlarını hesaplı olarak sunuyoruz.

  Daha Fazla Bilgi
  İklimlendirme ısıtma ve Soğutma Sistemleri

  İklimlendirme Isıtma ve Soğutma

  İklimlendirme ısıtma ve soğutma sistemleri için firmamız en kaliteli ve son teknolojik ürünleri üreterek, sizlerin hizmetine sunmaktadır.

  Daha Fazla Bilgi
  Sulu Baca Filtre Sistemleri cihazı

  Sulu Baca Filtre Sistemleri

  Kapalı ortamdaki kötü havanın emilimini yaparak, ortama temiz hava vermesi için kurulan sistemlere sulu baca filtre sistemleri denir.

  Daha Fazla Bilgi
  Elektrostatik Filtre

  Elektrostatik Baca Filtre Sistemi

  Pis havanın emilimi ile filtreden geçen havadaki tüm partiküller yüksek voltajda elektrik ile yüklenerek çalışma sağlamaktadır.

  Daha Fazla Bilgi
  duman ve koku giderici sistemleri

  Duman ve Koku Giderici

  Üretimi ve imalat yapılan ortamlarda çıkan duman, koku ve pis havanın temizlenmesi için kurulan sistemlere duman ve koku giderici denmektedir.

  Daha Fazla Bilgi

  Menfez ve Panjur Sistemleri

  Menfez ve panjur havalandırma sistemleri için firmamız en kaliteli ve son teknolojik ürünleri üreterek, sizlerin hizmetine sunmaktadır.

  Daha Fazla Bilgi
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Gerçekten kaliteli hizmet sağlayarak güzel iş çıkaran kurumsal bir ekip ile çalıştığımız için mutluyum. Üstelik fiyatlar çok makul inanılmaz.

  Selma TÜRKER
  Selma TÜRKER
  CEO

  Kafemizin havalandırma sistemini HDM Havalandırma’ya yaptırdık. Sıcak yaz aylarında ve Soğuk kış günlerinde hiç sıkıntı yaşamadık.

  Faruk Ilgaz
  Faruk Ilgaz
  İşletmeci

  Ataşehir Hava Temizleme Sistemleri

  Havalandırma sistemlerinin bakımı ve onarımı konusunda uzman bir ekibimiz var. Bu sayede müşterilerimize, havalandırma sistemleri ile ilgili her türlü sorunları çözmekte yardımcı olabiliyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, havalandırma sistemlerinin tasarımı, kurulumu ve yenilenmesi de dahil olmak üzere kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Ataşehir havalandırma şirketi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmanın yanı sıra, çevre dostu bir yaklaşım da benimsiyoruz.

  ateşehir ısıtma soğutma firmaları