Kadıköy Havalandırma Şirketi

kadıköy havalandırma firması

Havalandırma sistemleri, özellikle büyük binaların, iş merkezlerinin ve sanayi tesislerinin doğru şekilde çalışması için hayati öneme sahiptir. Havalandırma sistemleri, temiz hava sağlamak, havayı nemlendirmek, nem ve sıcaklığı kontrol etmek, kirlilik seviyesini azaltmak ve insanların sağlıklı bir ortamda çalışmasını sağlamak gibi çok önemli işlevlere sahiptir.

Kadıköy Havalandırma Şirketi olarak, müşterilerimize en kaliteli havalandırma sistemleri sağlamak için uzun yıllardır hizmet veriyoruz.

Faaliyet Alanlarımız

Ofis, otopark, sığınak, fabrika, atölye, iş yeri, lokanta, restoran, yemekhane, imalathane, hastane, okul, dershane, üniversite, yurt, havuz, konferans salonu, laboratuvar, otel, çiftlik, kafe, boyahane, kaynakhane, olimpik havuz, bina, kazan dairesi, konser salonu, mağaza, marangoz, avm, toplantı salonu, jeneratör odası, sinema salonu, tiyatro salonu, mutfak, otel, laboratuvar ve spor salonu havalandırma alanlarında kaliteli, hızlı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Çiftlik Havalandırma Sistemleri

Çiftlik Havalandırma Sistemleri

Firmamız, çiftlik havalandırma sistemleri ve mekanik tesisatı, cihazları en iyi ekipmanlar ile mühendislerimiz ve teknik personelimizle kuruyoruz.

Daha Fazla Bilgi
Endüstriyel Mutfak Havalandırma Sistemleri

Endüstriyel Mutfak Havalandırma Sistemleri

Firmamız, endüstriyel mutfak havalandırma sistemleri ve mekanik tesisat alanında uzun yıllar hizmet vermiş ve alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile hizmet verir.

Daha Fazla Bilgi
Otopark Havalandırma Sistemleri

Otopark Havalandırma Sistemleri

Firmamız, otopark havalandırma sistemleri ve mekanik tesisat alanında uzun yıllar hizmet vermiş ve alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile bir çok projeye imza atmıştır.

Daha Fazla Bilgi
Ofis Havalandırma Sistemleri

Ofis Havalandırma Sistemleri

Firmamız, ofis havalandırma sistemleri ve mekanik tesisat alanında uzun yıllar hizmet vermiş ekiplerimiz ile destek sunmaktadır.

Daha Fazla Bilgi
İmalathane Havalandırma Sistemleri

İmalathane Havalandırma Sistemleri

Firmamız, imalathane havalandırma sistemleri ve mekanik tesisat alanında uzun yıllar hizmet vermiş ve alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile hizmet vermektedir.

Daha Fazla Bilgi
Sığınak Havalandırma Sistemleri

Sığınak Havalandırma Sistemleri

Firmamız, sığınak havalandırma sistemleri ve mekanik tesisat alanında uzun yıllar hizmet vermiş ve alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile birçok faaliyet sunar.

Daha Fazla Bilgi
Kafe Havalandırma Sistemleri

Kafe Havalandırma Sistemleri

Firmamız, kafe havalandırma sistemleri için en iyi mekanik tesisatı ve cihazları alanında uzman ekiplerimizle birlikte en iyi cafe sistemini kurar.

Daha Fazla Bilgi
fabrika havalandırma sistemleri

Fabrika Havalandırma Sistemleri

Firmamız, fabrika havalandırma sistemleri ile fabrikalarda kimyasal, biyolojik, kömür ve doğalgaz vb. atık tozların temizlenmesini sağlıyor.

Daha Fazla Bilgi
Profesyonel Hizmet
+
Başarılı Taşıma
+
Uzman Personel
Taşıma Aracı
+
Kurumsal Müşteri
kadıköy ısıtma soğutma sistemleri firması

Kadıköy'de Isıtma Soğutma Sistemi

Havalandırma sistemlerinin montajı, bakımı ve onarımı konusunda uzmanız. Kadıköy ve çevresindeki işletmelere, ticari kuruluşlara ve sanayi tesislerine en iyi hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. İster yeni bir havalandırma sistemi kurulumu yapmak isteyin, ister mevcut bir sistemin bakımını veya onarımını yaptırmak isteyin, sizin için doğru çözümleri sunmak için buradayız.

Kadıköy Havalandırma Şirketi, havalandırma sistemleri konusunda uzman bir ekibe sahiptir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en uygun havalandırma sistemlerini tasarlayabilir, montajını gerçekleştirebilir ve sistemlerin düzenli bakımını yapabiliriz.

Kadıköy Havalandırma Firmaları Öncüsü

Müşterilerimiz için en uygun havalandırma sistemi tasarımını yapmak için ihtiyaçlarınızı ve özelliklerinizi değerlendiriyoruz. Böylece doğru sistemleri tasarlayarak mükemmel bir hava kalitesi sağlayabiliriz. Havalandırma sistemlerinin montajını profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu sayede havalandırma sistemleri, en yüksek verimlilikle çalışarak enerji tasarrufu sağlar.

  • What’s App Chat0507 830 08 58
  • E-postabilgi@hdmhavalandirma.com
  • Telefon0850 302 08 58

  Havalandırma Sistemleri

  Filtreleme, iklimlendirme, ısıtma, soğutma, toz toplama ve baca sistemleri ile endüstriyel havalandırma ve havalandırma kanalı sektörlerinde kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı İstanbul ve Türkiye geneli hizmet veriyoruz.

  Davlumbaz Havalandırma Sistemi, Cihazı, Kurulum ve Montaj Fiyatları?

  Davlumbaz Havalandırma

  Duman, is, buhar ve kirli kokuları hapsederek hava kanalları aracılığı ile dışarı atılmasını sağlayan bir kabin türlerine denmektedir.

  Daha Fazla Bilgi

  Toz Toplama Sistemleri

  Toz toplama havalandırma sistemleri, özellikle çalışma ortamındaki tozları mekandan tahliye etmek ve steril etmek için kullanılır.

  Daha Fazla Bilgi
  Tavukçu Fanı

  Tavukçu Fanı, Kümes, Çiftlik Fanı

  Kümes, barınak, ahır ve çiftlik tipi tavukçu fanı, sera fanları, klapeli fanlar, plastik fan, sera sirküle fanları fiyatlarını hesaplı olarak sunuyoruz.

  Daha Fazla Bilgi
  İklimlendirme ısıtma ve Soğutma Sistemleri

  İklimlendirme Isıtma ve Soğutma

  İklimlendirme ısıtma ve soğutma sistemleri için firmamız en kaliteli ve son teknolojik ürünleri üreterek, sizlerin hizmetine sunmaktadır.

  Daha Fazla Bilgi
  Sulu Baca Filtre Sistemleri cihazı

  Sulu Baca Filtre Sistemleri

  Kapalı ortamdaki kötü havanın emilimini yaparak, ortama temiz hava vermesi için kurulan sistemlere sulu baca filtre sistemleri denir.

  Daha Fazla Bilgi
  Elektrostatik Filtre

  Elektrostatik Baca Filtre Sistemi

  Pis havanın emilimi ile filtreden geçen havadaki tüm partiküller yüksek voltajda elektrik ile yüklenerek çalışma sağlamaktadır.

  Daha Fazla Bilgi
  duman ve koku giderici sistemleri

  Duman ve Koku Giderici

  Üretimi ve imalat yapılan ortamlarda çıkan duman, koku ve pis havanın temizlenmesi için kurulan sistemlere duman ve koku giderici denmektedir.

  Daha Fazla Bilgi

  Menfez ve Panjur Sistemleri

  Menfez ve panjur havalandırma sistemleri için firmamız en kaliteli ve son teknolojik ürünleri üreterek, sizlerin hizmetine sunmaktadır.

  Daha Fazla Bilgi
  Müşteri Memnuniyeti

  Bizler için ne diyorlar?

  Gerçekten kaliteli hizmet sağlayarak güzel iş çıkaran kurumsal bir ekip ile çalıştığımız için mutluyum. Üstelik fiyatlar çok makul inanılmaz.

  Selma TÜRKER
  Selma TÜRKER
  CEO

  Kafemizin havalandırma sistemini HDM Havalandırma’ya yaptırdık. Sıcak yaz aylarında ve Soğuk kış günlerinde hiç sıkıntı yaşamadık.

  Faruk Ilgaz
  Faruk Ilgaz
  İşletmeci

  Kadıköy Hava Temizleme Sistemleri

  Havalandırma sistemlerinin doğru şekilde çalışması için düzenli bakımları gereklidir. Kadıköy Havalandırma Şirketi olarak, müşterilerimizin havalandırma sistemleri için düzenli bakım programları sunuyoruz. Bu sayede sistemlerin ömrü uzar ve arızalar önlenir. Havalandırma sistemleri, bina veya tesisin büyüklüğüne, işlevine, ihtiyaçlarına ve kullanılacak teknolojiye bağlı olarak farklı fiyatlarla satılmaktadır. Kadıköy Havalandırma Şirketi olarak, müşterilerimizle birlikte ihtiyaçlarını belirleyerek, en uygun havalandırma sistemlerini belirleyip, fiyat teklifleri sunuyoruz.

  kadıköy havalandırma sistemleri firması